Oznámení partnera PTS, společnosti Amer Sports Czech Republic, s. r. o. | | Zadávání soupisek družstev

27. 3. 2019

SLAVNOSTNÍ VEČER PTS

Již po osmé se sešli tenisté z pražských klubů při příležitosti předávání pohárů nejlepším týmům v pražských soutěžích, ocenily se výsledky reprezentace Prahy na Junior Fed Cupu a Junior Davis Cupu, poděkovalo se lidem, kteří pro pražský tenis dlouhodobě pracují a v neposlední řadě se předaly MONETA Kanáří naděje. Pro všechny byla připravena přehršle cen, které jistě všem udělaly radost.

Nádherné originální skleněné putovní poháry pro vítěze všech kategorií soputěží družstev

Cen bylo skutečně dost

V letošním roce proběhla tato akce první jarní den, tak jako v roce minulém, v půvabném sále Konírny na Ministerstvu kultury, které sídlí v Nostickém paláci na Malé Straně.

Sál se pomalu plnil

Bývalá Konírna Nostického paláce

Celým večerem elegantně provedl Petr Salava, o kulturu se postarala kapela jižanského rocku The Cell se zpěvákem Michalem Cermanem a Duo Sfumatura (flétnistka Olga Vlachová a kytarista Martin Křehnáč).

Olga Vlachová a Martin Křehnáč

-The-CELL-Southern-Fried-Bohemian-Blues-Rock

Petr Salava v rozhovoru s oceněným V. Šavrdou

Po krátkých vystoupeních předsedy PTS Ing. Pavla Saice MBA a prezidenta ČTS Ing. Ivo Kaderky, CSc., ve kterých zhodnotili úspěchy pražského a českého tenisu, byla předána první ocenění – poděkování Junior Davis Cupu za 2. místo a vítěznému družstvu Junior Fed Cupu, které, společně s Pavlem Saicem předali chlapcům František Pála a děvčatům Petr Pála. Děvčata se netajila tím, že by se chtěla do budoucna dostat pod vedení Petra Pály do dospělého Fed Cupového týmu…Praha ocenila i vítězství týmu TK Sparta Praha, který zvítězil na MČR v minitenisu. Tam ceny předali František Steiner jun. a Pavel Křivánek, oba z DR PTS.

Junior Davis Cup s Františkem Pálou

Junior Fed Cup s Petrem Pálou

Úspěšní minitenisté ze Sparty

Dalšími oceněnými byla vítězná družstva mládežnických kategorii v nejvyšších soutěžích Prahy.

V soutěži Baby tenisu zvítězilo družstvo TK Sparta Praha, které převzalo ocenění z rukou Kateřina Kramperové a Jiřího Nouzy

TK Sparta Praha – vítěz soutěže Memoriál Zdeňka Kocmana v Baby tenisu

MONETA – Putovní pohár prezidenta ČTS v kategorii mladších žáků si odneslo družstvo I. ČLTK Praha

I. ČLTK Praha převzalo ocenění z rukou prezidenta ČTS I. Kaderky a L. Kleina

TK Olymp Praha dominoval v soutěži  MONETA – Putovní pohár prezidenta ČTS v kategorii žáků starších

Olympu předal ceny vedle prezidenta ČTS pan Jiří Balvín

Dorost ovládl TJ Sokol Vysočany B

TJ Sokol Vysočany

Po předělu v podobě hudebního vystoupení přišly na řadu ceny pro dospělé – mimo voucheru na karton míčů Wilson získala družstva i láhev exkluzivního sektu…

Start Praha – Topolka vyhrál Pražskou divizi a převzal ocenění od M. Hlaváčka z JČTS a Petra Duška z STK PTS

Pražský pohár seniorů obhájil tým TK LTC Modřany 2005 a převzal ocenění z rukou Milana Nováky, místopředsedy PTS a Jiřího Vyskočila z HVM Plasma

Kategorii Superseniorů ovládl podruhé po sobě tým LTC Michle 1927 a převzal ocenění od M. Hlaváčka z JČTS a Petra Vlasáka z VV PTS

Další hudební předěl přenesl program k oceňování osobností pražského tenisu
Jako první převzal z rukou prezidenta ČTS Ing. Ivo Kaderky, CSc. , předsedy PTS Ing. Pavla Saice, MBA a místopředsedy PTS Ladislava Kleina dlouholetý šéf firmy Amer Sports Czech Republic, s.r.o., pan Pavel Kožuch, který po dlouhých 26 letech firmu v únoru 2019 opustil.